sadsad x
asdasd

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi

Diyojen Yayıncılık

Christopher K. Germer

Üretici Liste Fiyatı
72,00 TL
40,32 TL
%44 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786058031425
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Christopher K. Germer
Christopher K. Germer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Kısa Özet

  Başkalarına, kendinize davrandığınızdan daha mı nazik davranırsınız?

  Çok sayıda araştırma, kendinize destekleyici bir arkadaş olmanızın faydalarını ortaya koyuyor. Bu bilimsel temelli uygulama kitabı, sizi sert özeleştirilerin ve hayata geçirilmesi mümkün olmayan standartların tuzağından kurtararak, duygusal iyileşmeyi sağlamaya yönelik adım adım ilerleyebileceğiniz bir yaklaşım sunuyor. Kitap, yazarların dünya çapında on binlerce insana yardım eden ve alanında ezber bozan sekiz haftalık Öz Şefkatli Farkındalık programını anlatıyor. İçinde yer alan meditasyonlar, duygusal egzersizler, gerçek yaşamdan örneklerle ilişki stresini, kilo ve bedensel görünüm meselelerini, sağlık, anksiyete ve diğer yaygın problemleri çözmenize yardımcı olacak.

  Öz şefkatin tohumları halihazırda içinizde; bu güçlü içsel kaynağı nasıl besleyeceğinizi ve hayatınızı nasıl dönüştürebileceğinizi deneyimleyin.

  *Dr. Neff ve Dr. Germer, Öz Şefkatli Farkındalığın dönüştürücü uygulamalarının araştırmalarına öncülük ettiler ve on binlerce insan onların yaklaşımlarıyla eğitildi. Şimdi elinizde size derin bir iyileşme ve özgürlük yolculuğunda eşlik edecek bir uygulama kitabı bulunuyor. Bu kitap size bütünüyle ulaşılabilir, açık ve zengin bir yol sunmaktadır. Lütfen bu kitaptan faydalanın ve bu kitabı başkalarıyla da paylaşın. Bu öğretiler uyanmakta olan birçok kalbe hizmet edecektir.*

  -Tara Brach

  Klinik Psikolog Dr. Christopher Germer Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde psikiyatri alanında öğretim üyesidir. Psikoterapi temelli farkındalık ve şefkat konularında, dünyanın dört bir tarafında seminerlere katılıp eğitimler vermektedir. Psikoterapi ve Meditasyon Enstitüsü ile Şefkat ve Farkındalık Merkezi’nin kurucularındandır.

  Doç. Dr. Kristin Neff, Texas Üniversitesi’nde Eğitim Psikolojisi bölümünde ders vermesinin yanı sıra, öz şefkat araştırmaları alanında Christopher Germer ile birlikte iki öncüden biridir. Üniversite mezuniyetinin ardından Budizme ilgi duymuş ve öz şefkati bir branş olarak kabul ettirecek akademik çalışmalar yapmıştır.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.