sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
175,00 TL
117,25 TL
Pomodoro Tekniği Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786056902413
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Francesco Cirillo
Francesco Cirillo
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Pomodoro Tekniği Kısa Özet

  Başarılı İnsanlar Odaklanmayı Nasıl Başarıyor?

  Bolluk çağındayız ve bu çağın en büyük sorunlarından biri odaklanamamak. Her şeye sahibiz ama tek bir şeye odaklanacak zaman ve dikkati bir türlü bulamıyoruz.

  Bitirmeniz gereken bir proje, hazırlanmanız gereken bir sınav, öğrenmeniz gereken bir konu, yapmanız gereken bir iş, okumanız veya yazmanız gereken bir makale, tez ya da kitap mı var?

  Odaklanmadan bunların hiçbirini yapamazsınız. Yapsanız da "mış" gibi olur ancak. Umduğunuz sonucun yanına bile yaklaşamazsınız. O kadar zaman ve emek çöpe gitmiş olur.

  Odaklanmak bu kadar önemli ama e-postalar, sosyal medya bildirimleri, whatsapp mesajları, telefonlar ve daha niceleri odaklanmamızı engellemek için elinden geleni yapıyor.

  İster zorunlu olduğumuz, isterse yapmayı canıgönülden istediğimiz işler için olsun, her şey yapmaya çalıştıklarımızdan bizi alıkoyacak şekilde tasarlanmış gibi duruyor.

  Elbette bununla baş etmenin yöntemleri de var. Pomodoro Tekniği odaklanma ve zaman yönetimi konusunda bilinen en etkili teknik. Öğrenmesi ve uygulanması da oldukça basit. Kitabın yazarı aynı zamanda bu tekniği geliştiren kişi: Francesco Cirillo.

  Haydi, başlıyoruz. İlk Pomodoronuz sizi bekliyor...

Pomodoro Tekniği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.