sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
95,00 TL
57,00 TL
%40 indirim
24 Saatte Kargoda!
6 Adet Stokta
Portekizce Temel Dil Bilgisi Hakkında Bilgiler
Türü: Portekizce
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786052267141
Boyut: 20 x 28
Kapak: Ciltsiz
İbrahim Aybek
İbrahim Aybek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Portekizce Temel Dil Bilgisi Kısa Özet

  Portekizcenin Türk okuyucusunda kafa karıştıran yönlerine açıklık getirmeye çalışan bu çalışma aynı zamanda, her konu anlatımı için alıştırmalar sunmaktadır. Portekizce konuşulan coğrafya ile ilgili genel kültür konularına değinen okuma parçalarının da yer aldığı bu eserin hazırlanması yaklaşık olarak beş yıl sürmüştür.

  Portekizce’yi ilk defa sıfırdan öğrenecek olan okuyucular için kitapta yeterince açıklayıcı anlatım ve kelime dağarcığı kaynağı bulunmaktadır. Portekizce ile ilgili aşağı yukarı bilgileri olan, ya da İspanyolca bilen, İtalyanca bilen hatta Fransızca bilen okuyucular ise diğer kullanıcılara nazaran bu kitap sayesinde Portekizceyi oldukça kısa bir zamanda öğrenebilir. Portekizceyi zaten bilen ama sokakta kendi imkanları ile öğrenmiş olan ve konuşurken sıklıkla hata yapan okuyucular ise kafalarındaki karışıklıkları bu kitap sayesinde gidererek Portekizcelerini tam manasıyla profesyonel bir düzeye çıkartarak iş hayatında rahatlıkla çekinmeden kullanabilirler.

  Portekizce öğrendiğinizde, Latin Amerika’da Brezilya, Avrupa’da Portekiz, Afrikada Angola, Mozambik, Gine Bissau, Kabo Verde, Sao Tome ve Prinsipe, Asya’da Timor Leste ülkelerinin halkları ile iletişim kurabilir hale gelirsiniz. Daha da ötesi, çok kısa sürede, İspanyolca, İtalyanca gibi diğer latin dillerini öğrenebilir, aşağı yukarı anlar hale gelirsiniz. Bundan daha da önemlisi hayati riski bulunan acil ameliyata girecek bir hasta için ECRP Rıza belgesi çevirisi yaptığınızda, siz de kendinizi George Malley gibi hissedebilirsiniz.

  • Portekizce dünyanın en çok kullanılan 6 dilidir.

  • Tüm dünyada yaklaşık 200 milyon kişi Portekizce konuşmaktadır.

  • Tüm dünyada yaklaşık 500 milyon kişi Portekizce anlamaktadır.

  • Portekizce; İspanyolca, İtalyanca, Fransızca dilleri ile birçok yönden benzeşir.

  • Portekizce Afrika’da 5 ülkede konuşulmaktadır.

  • Portekizce Brezilya’da konuşulmasının yanında tüm Latin Amerika’da yaygın olarak bilinen bir dildir.

Portekizce Temel Dil Bilgisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.