sadsad x
asdasd

Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir

Buzdağı Yayınevi

Al Sweigart

Üretici Liste Fiyatı
650,00 TL
565,50 TL
Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir Hakkında Bilgiler
Türü: Programlama
Sayfa Sayısı: 672
ISBN: 9786050624861
Boyut: 16.5 x 24
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Al Sweigart
Al Sweigart
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir Kısa Özet

  Daha önce her iş günü, her hafta veya her ay, onlarca dosyayla rutin işler yaparken, farklı internet sitelerinden topladığınız veya e-postalarla düzenli olarak size iletilen sayısız veriyle çalışırken veya sürekli güncel tutulması gereken o çok önemli Excel dosyalarına yeni verileri girerken saatler harcadıysanız, bu işlerin ne kadar sıkıcı olduğunu biliyorsunuz demektir. Peki ya bu işleri sizin yerinize bilgisayarınız yapsaydı? 

  Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir’in tamamen yenilenmiş bu en güncel baskısıyla, bilgisayarda elle yapması saatler sürecek işleri saniyeler içinde yapacak programlar yazabileceksiniz. Üstelik bu kitaba başlamanız için programlama tecrübesine ihtiyacınız yok. 

  Önce sıfırdan Python`un temellerini öğreneceksiniz. Sonra web sitelerinden veri toplamak, PDF ve Word belgelerini okumak, otomatik tıklama ve yazma gibi belirli görevleri yerine getirmenizi sağlayacak Python’un zengin kütüphanelerini keşfedeceksiniz. 

  Kitaptaki talimatlar size her programda adım adım yol gösterecek. Her bölümün sonundaki güncellenmiş uygulama projeleri, sizi bu programları geliştirmeye ve benzer görevleri otomatikleştirmek için yeni keşfettiğiniz becerilerinizi kullanmaya zorlayacak.
   
  Dünya çapında çok satan bu kitapla aşağıda yazanları ve çok daha fazlasını sizin için otomatikleştirecek programlar yazmayı öğreneceksiniz; 

  • Bir veya birden çok dosyada metin arama 
  • Dosya ve klasörleri oluşturma, güncelleme, taşıma ve yeniden adlandırma 
  • İnternette arama yapma ve internet sitelerindeki içerikleri indirme 
  • PDF’leri ayırma, birleştirme, ekleme/çıkarma yapma ve şifreleme 
  • E-posta ve mesajlardan dosya ve verileri alma ve gerekli cevapları ilgililere gönderme 
  • İnternet sitelerindeki formları doldurma 

  Hayatınızda tek satır kod yazmamış olsanız bile bilgisayarınızın sizin yerinize sıkıcı işleri yapmasını sağlayabilirsiniz. Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitirmeyi öğrenin. Böylece hem sıkıcı işler yapmak zorunda kalmayacaksınız hem de her hafta o sıkıcı işlere ayırdığınız onlarca saatiniz size kalacak. 

  Al Sweigart, yetişkinlere ve çocuklara programlama öğreten profesyonel bir yazılımcıdır. Programlamaya yeni başlayanlar için yazdığı Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir kitabı dünyada en çok satan ve beğenilen programlama kitaplarından biridir.

Python ile Sıkıcı İşleri Anında Bitir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.