sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
96,00 TL
59,52 TL
%38 indirim
Racconizm Hakkında Bilgiler
Türü: Mizah
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786257940429
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Ahmet Sönmez
Ahmet Sönmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Racconizm Kısa Özet

  Eski İstanbul sokaklannda fink atan kulağı kesik bir delikanlının kah sokak ortasında, kah dostlar arasında abarta abarta anlattığı hikayeler olur hani, işte "Racconizm" size bu -hafiften- abartılı dünyayı getiriyor. Bazen delikanlılıktan dem vuran, bazen de eski aşk acısını bağıra çağıra, naralar ata ata herkese duyurmak istiyor.

  Biliyoruz ki sizin de maziniz kitap olur. Aslında Racconizm size sizi anlatan bir kitap. Mayasında bir tutam sevda, yarım yemek kaşığı dert ve iki baş hüzün var. Yaklaşık 1,5 ömür kaynattıktan sonra servise hazır hale getirdiğimiz duygularımızı bu kitapta beğenilerinize sunuyoruz.

  Eminiz siz de kendinizden bir şeyler bulacak ve bazen hüznün sıcak kollarında, bazen kışın zemherisinde, bazen de sıcak bir yaz sabahının gülümsemeleri içinde kaybolacaksınız. Sizin için, size özel hazırlanmış bu kitabı karalayın ve her sayfasına kendinizden bir not düşün; o zaman bu dertler yumağı, kocaman bir gülücük ile posta güvercininin paçasına bağlanmış bir pusula gibi mesajı göndermek istediğiniz yere gidiyor olacak.

  Sevgili okur; umuyoruz ki bu eser için bizim gecelerimizi de aydınlatacak bir selamı gökyüzüne gönderir, aydan sektirip penceremize düşürürsün. Bu hikaye senin, o zaman iyi seyirler.

  Saygı Bizden Racco Baba

Racconizm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.