sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
299,00 TL
194,35 TL
Ruhlar Mahkemesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9786052997376
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Donato Carrisi
Donato Carrisi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ruhlar Mahkemesi Kısa Özet

  Seni arıyordu. Seni buldu. 
  Sen doğru kişisin. 
  Artık seni öldürebilir. 

  Genç bir doktor olan Monica, acil bir çağrı üzerine gittikleri evde kalp krizi geçirmekte olan adama müdahale eder. Fakat adamın göğsünde “Öldür Beni” yazan bir dövme vardır. Hemen arkasında ise yerde kırmızı bir paten bulunuyordur. Üstelik bu patenler Monica’nın yıllar önce cani bir seri katil tarafından öldürülen ikizine aittir ve yerde yatan bu adam da o caninin ta kendisidir.

  Gerçekler gün gibi ortada olsa da kötülüğü ancak gözleri zifirî karanlığa alışanlar görebilir. 
   
  Roma: Şiddetli bir yağmurun Roma’yı esir aldığı bir gün genç bir kız ortadan kaybolur. Clemente ve Marcus isminde gizemli iki adam, sıra dışı bir şekilde kaybolan kızı kendi yöntemleriyle aramaya başlarlar. Clemente’nin görevi yol göstermektir. Marcus’unki ise detaylardaki kötülüğü görmek ve kusursuz görünen cinayetleri çözmektir. 
   
  Milano: Olay yeri fotoğrafçısı olarak çalışan Sandra kocasının, ölümünün ardından ona bıraktığı ipuçlarını takip etmeye karar verir. Bu ipuçları onu Marcus’a götürür. Hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünse de araştırmayı birlikte yapmaya başlarlar ama bu, onları tahmin bile edemeyecekleri kötülüklerle karşı karşıya bırakır. Üstelik ölümlerin de bir sonu gelmemektedir.

  “Donato Carrisi bu kitabında gerilim ile merak unsuru dengesini mükemmel bir şekilde yakalamış. Carrisi, Sandra ve Marcus gibi oldukça zeki ve sempati duyulacak karakterler yaratmış. Bunun yanı sıra çoklu olay örgüsü ve hikâyenin sonu hayranlık verici.” 
  USA Today 
   
  “Gerçekten ustaca yazılmış bir kitap. Ruhlar Mahkemesi bir karakterin hikâyesinden diğerine geçerek ve zamanda sıçramalar yaparak okuru sürüklüyor. Carrisi merak unsurunu neredeyse dayanılmaz hale getirerek kitaba mükemmel bir son yazmış.” 
  BookPage 
   
  “Ruhlar Mahkemesi her sayfasında okurunu korkunun kıyısında tutuyor ve iyilik ile kötülüğün arasındaki bu savaşın nasıl biteceğini merak ettiriyor.” 
  Il Fatto Quotidiano

Ruhlar Mahkemesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.