Kazandıran Haziran İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Savaş Sanatı

Üretici Liste Fiyat
85,00
63,75
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 4-5 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

Sun Zi Savaş Sanatı, binlerce yıl önce yazılmış olmasına rağmen, günümüzde hâlen harp okullarında ve akademilerinde temel ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Sun Zi Savaş Sanatı, sadece bir askerî strateji kitabı değildir. Aynı zamanda da bir *yöneticilik sanatı* kitabıdır. Çin, Japon ve Kore’de büyük şirket yöneticilerinin *başucu kitabı* konumundadır. Ayrıca, günlük yaşamda, herkesin yararlanabileceği bilgiler veren, bir *yaşam sanatı* kitabıdır.
Sun Zi diyor ki: *Harple elde edilecek kazanımları hesaplayan, harp nedeniyle kaybedeceklerini de hesaplamalıdır.*

Bilindiği üzere, verdiğimiz kararlar yaşamımızı biçimlendirmektedir. Bir konuda uygulamaya geçmeden önce, çok iyi hesap yapmamız gerekmektedir. Bu kararımız

Savaş Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü : Araştırma - İnceleme
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : 9786057931917
Basım Yılı : 2023
Kağıt Tipi : 2. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

Sun Zi Savaş Sanatı, binlerce yıl önce yazılmış olmasına rağmen, günümüzde hâlen harp okullarında ve akademilerinde temel ders kitabı olarak okutulmaktadır.

Sun Zi Savaş Sanatı, sadece bir askerî strateji kitabı değildir. Aynı zamanda da bir “yöneticilik sanatı” kitabıdır. Çin, Japon ve Kore’de büyük şirket yöneticilerinin “başucu kitabı” konumundadır. Ayrıca, günlük yaşamda, herkesin yararlanabileceği bilgiler veren, bir “yaşam sanatı” kitabıdır.
Sun Zi diyor ki: “Harple elde edilecek kazanımları hesaplayan, harp nedeniyle kaybedeceklerini de hesaplamalıdır.”

Bilindiği üzere, verdiğimiz kararlar yaşamımızı biçimlendirmektedir. Bir konuda uygulamaya geçmeden önce, çok iyi hesap yapmamız gerekmektedir. Bu kararımız bize neler kazandıracak, neler kaybettirecektir?

Kendimize sormamız gerekir; “değer mi?”

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.