sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
110,00 TL
73,70 TL
Şekiller Dünyadır Hakkında Bilgiler
Türü: Okul Öncesi Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786050624878
Boyut: 22 x 22
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: Kuşe
Basım Tarihi 2023
Tuba Kumaş
Tuba Kumaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şekiller Dünyadır Kısa Özet

  Değerli Okuyucu,

  Buzdağı Yayınevi olarak Otuz Milyon Kelime prensiplerini ve tekniklerini en iyi şekilde uygulayabileceğiniz çocuk kitaplarını dört yıllık bir çalışmanın ardından nihayet yayınladık. Çocukların zihinsel gelişimlerini güçlendirmeyi hedefleyen bu hikâyeler, özenle seçilmiş aritmetik ve uzamsal kavramlar içermektedir. Çocuğunuzun bu kitaplardan azami verimi alabilmesi için bazı noktalara dikkat çekmek istiyoruz.

  Öncelikle çocuğun duyduğu kelime ile gördüğü görsel arasında ilişki kurabilmesi için görselleri olabildiğince metne sadık bir biçimde hazırladık. Kelimeleri yavaş bir şekilde okurken metindeki ilgili olayı veya nesneyi çocuğunuza göstermeye çalışın. Eğer çocuğunuzun ilgisi görseldeki başka bir yere kayıyorsa onun ilgilendiği nesne ile ilgili (nesnenin boyutu, diğer nesnelere göre konumu, rengi, ne işe yaradığı vs.) cümleler kurun.

  Özellikle yenidoğanlar ila bir yaşına kadar olan çocukların kitaba odaklanmaları bazen biraz zaman alabilir. Onlar bulunduğunuz sayfaya odaklanana kadar aynı sayfada kalıp hikâyeyi tekrar tekrar okumaya devam edin. Sayfaya odaklandıklarında kitapta yazılanlara ek olarak sayfada neye bakıyor, dokunuyor veya işaret ediyorlarsa o şey hakkında ilave konuşmalar yapmak oldukça faydalı olur.

  Kitabı birden fazla kez okumanız elde edeceğiniz faydayı arttıracaktır. Her okuma bittiğinde kitabın sonundaki kutucuklara bir tik atabilirsiniz.

Şekiller Dünyadır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.