sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
86,00 TL
57,62 TL
%33 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Sorularla Seo Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786052048931
Boyut: 15 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Erhan Kolci
Erhan Kolci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sorularla Seo Kısa Özet

    SEO hakkında yerli yabancı pek çok kaynak olsa da, bunlar genelde teoride kalmakta ve bilgilerin pratikteki uygulanabiliriliği oldukça düşük olmaktadır. İlk kitabın yazılma amacı, SEO sektörünün pratikte en sık karşılaşılan sorunlarına en açıklayıcı ve detaylı çözümleri üreterek bilgilendirmek ve bunların uygulanabilirlik alanlarını geliştirmektir.

    Sektörde hizmet vermekte olan birçok web sitesi sahibinin, webmasterın yanı sıra SEO konusunda uzman olanlarında sorularına yer verilen bu kitapta, arama motorlarının işleyişinden, sıralamaya etki eden tüm unsunlara kadar geniş bir yelpazede bilgilendirme yapılmıştır.

    SEO konusundaki çalışmalarına 2007 yılında başlamış ve sektöre *seohocasi.com* sitesiyle 2009 yılında aktif olarak giriş yapmıştır. Yürüttüğü SEO çalışmaları kapsamında elde ettiği deneyimleri paylaşarak seohocasi.com’u sektörün lider sitesi konumuna getirmiştir. Bu kitabı *Uzmanından SEO* sektörün ve yayınevinin en çok satan kitabı ünvanını almıştır. SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi ihtiyacının karşılanmasına önemli destek sağlamıştır. Sektöre katkı amacıyla birçok projesi bulunan yazar, en büyük beklentisinin Türkiye Cumhuriyeti’ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun Türk halkına hizmet etmesi olduğunu belirtiyor.

Sorularla Seo Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.