sadsad x
asdasd

Tanımadığınız Patronlarınızla Tanışın Yahudiler

Şira Yayınları

Turay Gül

Üretici Liste Fiyatı
165,00 TL
110,55 TL
%33 indirim
Genellikle 2-3 gün içinde kargoya verilir
Tanımadığınız Patronlarınızla Tanışın Yahudiler Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786057977403
Boyut: 13.5 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Turay Gül
Turay Gül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tanımadığınız Patronlarınızla Tanışın Yahudiler Kısa Özet

  Son iki yüz yıldır, kendi kendine oluştuğunu düşündüğümüz tarih, aslında büyük ölçüde Yahudilerin yazdığı bir senaryo ve bizler de bu senaryoda rolünü oynayan figüranlar mıyız?

  Yahudilerin ya da küresel elitlerin dünyayı yönettiğine dair karşılaştığınız yazı ve videolar muhtemelen Federal Rezervleri (FED) belli sayıda ailenin yönettiğini, petrol endüstrisini ve finans sistemini de bu ailelerin yönettiğini söyledikten sonra başka bir bilgi vermeyecektir.

  Bu iddiaların gerçekliğini araştırmak için başladığımız yolculuk, bizi tahmin ettiğimizin de ötesinde şok edici bir tabloya götürdü. 15 sektör başlığı altında, dünyadaki en büyük yüzlerce şirketin kuruluş hikayeleri ve tarihçeleri incelenerek Yahudi kökenli iş insanlarının küresel ekonomideki payları ve hakimiyetleri ortaya çıkarılmıştır.  Yaptığımız araştırmalara göre, dünyadaki 450 kişiden sadece 1’ini teşkil eden Yahudilerin payı, biri hariç 14 sektörün tümünde %50’nin çok daha üzerinde olmuştur. Kısmen ya da tamamen Yahudi sermayesi tarafından kontrol edilen şirketlerin yıllık cirosu ise 6.2 trilyon USD tutarındadır. 

  Bu gizemli azınlığın gücünü, sadece küresel şirketlerin önemli bir kısmına sahip olmaları şeklinde düşünmek, büyük resmi ıskalamak anlamına gelecektir. Çünkü onlar sadece bu büyük şirketleri kurmamışlar, bu şirketlerin üzerinde durduğu platformları yani sistemleri de kurmuşlardır. Bahsi geçen ticari başarılar, çok iyi eğitim almış iş insanlarının bireysel başarıları değil, küresel bir Yahudi devletinin kolektif başarısıdır.

  Kitapta, bu başarı ya da gücün sahibi olan Yahudi Devleti’nden neyin kastedildiğine bu gücün kimler olduğuna, oluşumuna, yapısına ve bu çok küçük insan topluluğunun tüm dünya insanlığının ortak değerlerinin tamamına yakınını yönettiğine şahit olacağız.

Tanımadığınız Patronlarınızla Tanışın Yahudiler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.