sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
165,00 TL
110,55 TL
%33 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Tanrı Yanılgısı Ciltli Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Felsefe
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9786059909648
Boyut: 14 x 22
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Richard Dawkins
Richard Dawkins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tanrı Yanılgısı Ciltli Kısa Özet

  Ünlü Kitaplar Klubünün Öndegelen Üyesi

  “Nihayet, günümüzün yaşayan en iyi kurgu dışı yazarlarından biri din üzerine düşüncelerini tamamen mükemmel bir kitap halinde birleştirmiş. Bilimin sadece bir başka dinden ibaret olduğunu, dinin en yüksek değerlerimiz hakkında olduğunu veya bilimcilerin en az inançlılar kadar dogmatik olduğunu düşünüyorsanız bu kitabı okumalı ve Dawkins’in savlarına karşı çıkıp çıkamayacağınızı görmelisiniz. Bu görüşler kitapta tutkuyla ortaya konulmuş ve şiirsel bir biçimde ifade edilmiş, ancak temelleri mantık ve kanıta dayanıyor.”

  - Steven Pinker, Harvard Üniversitesi Johnstone Profesörü,

  “Oh, bütün hayatımız boyunca inancın erdemi, ruhlar ve hurafelerle doldurulduktan sonra gerçekler için çınlayan bir trompet gümlemesi gibi olan bu kitabı okumak çok tazeleyici. Yaşam nefesi veriyor gibi hissettiriyor.”

  - Matt Ridley

  “...eğlenceli, oldukça bilgilendirici, görkemli yazılmış ...aldığımız ilk dini eğitimden bu yana başımıza bela olan boş inançlardan kaynaklanan bu zırvalara kapıldığımız için zekice azarlanıyoruz.”

  - Rod Liddle, Sunday Times

  “Heyecanlı ve neşeli bir kitap. Dawkins, kuvvetli tezlerinin tüm gücüyle kükreyerek geliyor…”

  - Joan Bakewell, Guardian

  “Tanrı Yanılgısı olağanüstü ilginç bir kitap... parıldayan dili ile anlatılmış bu kitap sadece okumayı bir zevk haline getirmekle kalmıyor, aynı zamanda geniş bir yelpazede düşünmemiz için beynimizi uyarıyor.”

  - Financial Times

  “Dawkins, bir gölge süper güç tarafından sarmalanmış, elverişli ve rahat bir ortamda bulunan bir insan dünyasına ihtiyaç duymayan okuyuculara bir parça akıl ve entelektüel bakışla haz veriyor.”

  - Herald Tribune

  “Dünyayı bir kez daha yıkayan, köpüklü bir boş inanç gelgitine karşı, bütün kariyeri boyunca hayatın kendisinin zor ve muhteşem sebebini kanıtlayan büyük bir bilimadamından, fevkalade savaşçı bir atak.”

  - Johann Hari, Independent

Tanrı Yanılgısı Ciltli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.