sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
59,00 TL
35,40 TL
%40 indirim
24 Saatte Kargoda!
4 Adet Stokta
Tatil Tadında Kalın Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi Rehberi
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786056973291
Boyut: 15 x 0
Kapak: Ciltsiz
Alper Tekbaş
Alper Tekbaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tatil Tadında Kalın Kısa Özet

  Anavatan Orta Asya’da Yaşayan Tasavvuf Ve Ilim Ehli Yiğit Insanlar Anadolu’da Osmanlı’nın Temellerini Attıklarında Onlara Alperenler Denilmişti. Onlar Zalimlere Alp, Mazlumlara Eren Olmuşlardı. İsmiyle Müsemma Olan Alper Tekbaş, Modern Zamanların Dervişleri Misali Yerinde Bir An Durmayarak Emeğini Ve Alınterini Türkiye’nin Ve Insanının Turizmle Büyümesi Yolunda Harcamış Çalışkan Ve Fedakar Bir Kardeşimizdir.

  Hayatından Süzülen Anılarının, Deneyimlerinin Ve Emeklerinin Turizmimizin Geleceğine Işık Tutacağı Inancıyla Sizleri Bu Eseri Okumaya Davet Ediyorum.

  Fİruz Bağlikaya, Türsab Başkanı

  Güçlü Kalemiyle Turizme Yön Veren Ve Yazılarıyla Biz Turizmcilerin Gönlünü Fetheden Değerli Gazeteci Arkadaşımız Alper Tekbaş, Türk Turizminin Gelişmesi Için Her Zaman Özveriyle Çalışmıştır. Gastronomiden Otellere, Seyahat Acentelerinden Tatil Bölgelerine Kadar Yazılarıyla Turizmcilere Işık Tutan Alper Tekbaş, Turizm Sektöründe Saygıyla Anılan Önemli Bir Isimdir. Her Daim Yazılarıyla Bizi Aydınlatan Alper Tekbaş Tarafından Hazırlanan Bu Kitabın, Turizm Sektörüne Kazandırılmış Değerli Bir Eser Olduğu Kanaatindeyim. Sektörün Ilerlemesine Daha Da Katkı Sağlayacağına Inandığım Kitabın, Aynı Zamanda Gelecek Nesil Turizmcilere De Yol Gösterici Bir Nitelikte Olduğunu Düşünmekteyim. Kıymetli Dostumuz Alper Tekbaş’a Böylesine Değerli Bir Eseri Biz Turizmcilere Kazandırdığı Için Şahsım Ve Türkiye Aşçılar Federasyonu Ailesi (Tafed) Adına Sonsuz Teşekkür Ediyorum.

  Zekİ Açiköz, Türkiye Aşçılar Federasyonu (Tafed) Başkanı

Tatil Tadında Kalın Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.