Tetikçi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 456
ISBN: 9786053436799
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Andreas Franz
Andreas Franz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tetikçi Kısa Özet

  Hans Schmidt henüz bir üniversite öğrencisiyken gazetede gördüğü bahçıvanlık ilanına başvurur. Schmidt, zengin ve çekici Sarah Schumann’ın aslında bir bahçıvan değil, kocasını öldürecek bir kiralık katil aradığını anlar. Teklifi kabul edip cinayeti işledikten sonra hayatı değişecek ve asla tahmin edemeyeceği bir zenginliğe kavuşacaktır.
  Yirmi yıl boyunca devletlerin gizli örgütleri için kiralık katillik yapan Hans Schmidt aranan bir tetikçi haline gelmiştir. Yaptığı işten yorulunca da son bir iş yapıp emekli olmaya karar verir.
  Zengin prodüktör Peter Bruhns, genç sevgilisiyle birlikte öldürülür ve olay yerine giden polisler, cesetlerin vahşice katledilip uygunsuz bir pozisyonda bırakıldığını görürler. Cinayet masasından Sören Henning ve Lisa Santos’a cinayeti aydınlatma görevi verilir. Kısa sürede bu cinayetin, hayal etmeye bile cesaret etmedikleri bir komplonun parçası olduğunu öğrenirler. Avrupa, tehlikeli suç şebekelerinin gün yüzüne çıkacağı ve dengelerin yerinden oynayacağı günleri yaşamak üzeredir.

  “Tetikçi, polisiyeyi seven ya da politikayla ilgilenen herkese tavsiye edebileceğiniz, yaratıcı ve sürükleyici bir roman.” Literaturzirkeleu

  “Ustalıkla yazılmış, merak uyandıran bir polisiye.”
  Schwäbische Post

  “Andreas Franz yine formunda; hedefi tam gözünden vuran bir suç romanı.”
  Men’s Health

  “İnsanın içindeki kötülük, para, güç ve organize suçla ilgili, nefes kesici bir roman.”
  Literrainfo

  “Elinizden bırakamayacağınız bu roman, şaşırtıcı, sansasyonel ve nefes kesici.”
  Elmshorner Nachrichten

Tetikçi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.