TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Murat Namlı

89,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Tonguç Akademi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786254221187
Boyut: 21 x 0
Kapak: Ciltsiz
Murat Namlı
Murat Namlı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Tonguç Akademi Kısa Özet

  Sevgili Gençler;

  Youtube’de KİMYA ADASI ders kanalı olarak sizlerin kimya dersini sevmenizi sağlamak ve kimya dersindeki eksiklerinizi gidermek için uğraş verdiğim video ders anlatımı çalışmalarını daha da etkili hale getirebilmek adına ‘KONU ÖZETLİ TYT SORU BANKASI’ kitabını hazırladım.

  Bildiğiniz gibi, üniversiteye girişteki ilk basamak temel yetenek testidir.

  Bu sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan tüm kimya kazanımlarını kitaptaki sorularda bulacaksınız. Özellikle seviye atlamanız, bilmediklerinizi öğrenebilmeniz için tüm soruların açıklamalı çözümlerini kitaptaki karekodları okutarak ulaşabileceksiniz. Çünkü genelde yapamadığınız soruları etrafınızda soramayınca ilgili kazanım da maalesef öğrenilemiyor ve böylece gelişim de kaydedilemiyor. İşte bu kitap bu problemi ortadan kaldıracaktır.

  Ayrıca testlerin yanında ilgili konu ile bağlantılı soru özetleri bulunmaktadır. Bu sayede kitap ile netlerinizi yükseltecek, hayallerinize ulaşmak adına önemli engelleri de aşacaksınız. Sevgili Gençler; hepinize bol kimya netli günler ve iyi çalışmalar dilerim. Umarım yüzünüzdeki gülücükler Avogadro sabiti kadar çok olur.

  Arkadaşlar; Bu kitapla birlikte bilmenin keyfini ve rahatlığını sonuna kadar yaşayacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda sizlere yürekten başarılar diliyorum. 

  Yolunuz, bahtınız açık olsun. faydalı ve verimli olması arzusuyla...

TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Tonguç Akademi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.