sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
139,00 TL
69,50 TL
Uyanış Zamanı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786257135450
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Şebnem Tacigut
Şebnem Tacigut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uyanış Zamanı Kısa Özet

  Gerçekten uyandığınızı düşünüyor musunuz?

  Evet, belki gözleriniz açık, bedeniniz uyandı, peki ya ruhunuz? Ruhsal uyanış gerçekleşmediği sürece daima bir uyuyan olarak kalırsınız. Uyuyan hayatını kurban rolünde, evrenin kendisine getirdiklerini görmeden, olaylar karşısında çaresiz olduğunu zannederek, tercih seçeneğini kullanmadan bir köle gibi sadece yaşar ve sonunu yaşamın hâkimiyetine vererek bekler. Uyanan ise öz gücünü fark ederek, tüm seçimleri kendisi yapar. Evrenin kendisi için sunduğu tüm armağanları kabul eder. Kabullenen değil, seçim yapandır.

  Bu kitap sizlere muhteşem kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki sorunları düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlere gerçek uyanışı getirecek ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  Bu kitabı okuduktan sonra sen, hayatın neresinde olduğunu fark ederek, dilediğin hayatı kendin için inşa edeceksin. Hayallerini gerçekleştirecek, mutluluğa ulaşacaksın. Bu kitap sana içinde bugüne kadar sakladığın özünü verecektir. Artık seçim senin, kendi hayatında başına gelecekleri izlemekle mi yetineceksin, yoksa ruhsal uyanışını gerçekleştirerek rüyalarındaki hayatı mı yaşayacaksın?

  Uyanmaya hazır mısın? Şimdi Uyanış Zamanı

Uyanış Zamanı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.