sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
40,00 TL
24,80 TL
%38 indirim
24 Saatte Kargoda!
10+ Adet Stokta
Uzak Ülke Kıyılarında Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 358
ISBN: 9786059078528
Boyut: 14 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Ahmet Midi
Ahmet Midi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Uzak Ülke Kıyılarında Kısa Özet

  Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Ahmet Midi’ye başarılı çalışmalarından dolayı tebriklerimi sunuyorum.

  Prof. Dr. H. Hüsnü Gündüz İstanbul Yeni Yüzyıl Üniv. Rektörü

  Eseri her okuyanın kendine dair bir şeyler bulacağı, modern çağımızın evlilik, boşanma gibi değerlerine bakışları içeren, kara sevda diye tabir edebileceğimiz aşkın tadınca yer aldığı, geniş ailelerin tüm güzelliği ile tasvir edildiği güzel ve hayalleri olan bir roman. Kitap okurken ağladığım pek vaki değildir, lakin bu eserde gözyaşı vanalarıma sahip olamadığımı tüm yürekliliğimle söylemeliyim. Beni halden hale, şekilden şekile soktu. Ticari kaygılardan tamamen uzak ama bir o kadar da bundan sonra edebi camiada emin adımlarla yürüyecek olan bir romancı, Ahmet Midi…

  Ulaş Salih Özdemir Eğitimci-Yazar

  Her kitap, okuyucusunu başka bir dünyaya götürür. Okuduğu kitap, okuyanın ruhunda, aklında film olur akar. Yani her okuyucu aynı zamanda okuduğu kitabın filmini zihninde çeken bir film yönetmenidir. İnsana, sevgiye, özleme, hastalığa, sağlığa, ülkemize, korkuya, zorluklara, umuda, kırılganlıklara, nefrete, şaşkınlıklara, ön yargıya, doku-organ nakline, hastaneye, doktora dair bir film çekmek istiyorsanız zihninizde, hemen kitabın sayfalarını açın. Hayallerinizi, tecrübelerinizi serbest bırakın. Kitabı bitirdiğinizde yani "Zihninizde Filminizi Bitirdiğinizde" Siz "Eski Siz" olmayacaksınız. Bize bu duyguları yaşattığın için teşekkürler Ahmet Midi.

Uzak Ülke Kıyılarında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.