sadsad x
asdasd
Üretici Liste Fiyatı
32,50 TL
19,50 TL
%40 indirim
24 Saatte Kargoda!
100+ Adet Stokta
Yankılı Kayalar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9789752632073
Boyut: 13 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Yılmaz Boyunağa
Ahmet Yılmaz Boyunağa
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yankılı Kayalar Kısa Özet

  İç resimlemelerini İsmail Bahat`ın yaptığı roman, 9 yaş ve üstü okurlara roman okumanın keyfini yaşatacak, onları hayata hazırlayacak, kendi ayakları üzerinde durmaları konusunda onları cesaretlendirecek bir A.Yılmaz Boyunağa klasiği. “Ben, Doğu Anadolu`nun bir dağ köyünde doğdum. Köyümüz, başı karlı ve dumanlı bir dağın eteklerindedir.

  Kışlarımız, hep karlı geçer; kısa süren yazımıza da doyum olmaz. Bizler, yazı sabırsızlıkla bekleriz; çünkü hepimiz yaza, o tatlı sıcağa hasretiz. Hele biz çocuklar! Yaz aylarında, kışın birikmiş olan enerjimizi, yüksek kayaların tepesinde, ya da aşağıda ovada akan çayda harcarız. Korkunç kayalıklar, bizim oyun yerlerimizdir. Bazen, keçiler gibi dağa tırmanır, yankı yapan kayalara sesleniriz…”

  Kitapta, idealist bir köy çocuğu olan Mehmet`in idealine ulaşmak adına yaptığı fedakarlıklar, gösterdiği azim ve kız kardeşiyle birlikte hayatın zorluklarına karşı yılmadan verdiği mücadele anlatılıyor.

  Bir ideale sahip olmanın verdiği gücü ve inancı genç okurlara kuvvetle hissettiren, azmin ve sabrın her zaman kazandığını bir kez daha gösteren “Yankılı Kayalar”, Ahmet Yılmaz Boyunağa`nın usta kaleminden çıkmış bir roman.

  MEB` in tavsiye ettiği 100 temel eserden...

Yankılı Kayalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.