sadsad x
asdasd

Yarının İşini Yarına Bırakma

Ceres Yayınları

Ufuk Tarhan

Üretici Liste Fiyatı
143,00 TL
102,96 TL
Yarının İşini Yarına Bırakma Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786258424164
Boyut: 15 x 21
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Ufuk Tarhan
Ufuk Tarhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yarının İşini Yarına Bırakma Kısa Özet

  Yarının İşini Yarına, Geleceği Geleceğe Bırakma!

  En İnovatif İş Kitabı Ödülü’nü Kazanan T-insan Kitabının Yazarı, Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi, Forbes Dergisi İnternet Sitesinde Dünyanın En Etkin 50, Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi Arasındaki Tek Türk Ufuk Tarhan Yeni Kitabıyla Karşınızda: Yarının İşini Yarına Bırakma!

  Fütürist, Ekonomist, Gelecek Düşünürü Ve Küratörü T-insan Ufuk Tarhan, İlk Kitabının Devamı Ve Tamamlayıcısı Niteliğindeki Bu Kitabında, T-insan’laşma Yolunda İlerlerken, Yeni Gelecekte Özellikle İş Dünyasının, Eğitimin, Öğrenmenin, Bir İnsan Yetiştirmenin, Kendini Ddönüştürmenin Nasıl Olması, Oluşturulması Gerektiğini, Bunun İçin Yarınların Da Ötesine Geçerek Lere Gidişi Ve Tip-ı Denen Yeni Uygarlık Seviyesini Detaylı Ve Net Bir Şekilde Anlatıyor, Şöyle Diyor:

  Yarının İşini Yarına Bırakma! Çünkü Artık Gelecek Nasıl Gelecek”, Yarın Nasıl Olacak” Biliyoruz Ve Hümanizm + Dataizm” Çağındayız! Sürdürülebilir Kapitalizm İle Tip-ı Uygarlık Seviyesine Hazırlanıyoruz… Şimdi… Gereğini Yapma Ve Aksiyon Zamanı! Sen Artık Herhangi Bir Ülkenin Değil, Yeni Bir Dünyanın, Dijital Medeniyetlerin Vatandaşısın Ve Geleceğini Bizzat Kendin Dijit Dijit Kurgulamalısın!’’

  “Yeni bir sistem oluşturmak için eskiyle yarışa girmezsiniz, eskiyi geçersiz kılarsınız.” Buckminster Fuller

Yarının İşini Yarına Bırakma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.