Yeşilin Kızı Anne Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786257026499
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
L. M. Montgomery
L. M. Montgomery
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeşilin Kızı Anne Kısa Özet

  Orijinal Netflix Dizisi

  « Böyle ilginç bir dünyada insan çok uzun süre özgür kalamaz, değil mi ? »

  « Bana Anne diyecekseniz, lütfen sonunda E harfiyle söyleyin. »

  Anne, hayallerinin verdiği güçle yaşamı iyilikle ve mutlulukla kucaklayan kimsesiz bir çocuktur.

  Kendilerine çiftlikte yardım etmesi için bir erkek çocuk evlat edinmeyi planlayan Marilla ve Matthew kardeşler, beklenmedik bir şekilde karşılarında Anne’i bulurlar. Ancak çok geçmeden bütün yaramazlıkları, safça hataları ve dünyayı başına yıkan üzüntüleriyle tuhaf ama çok sevimli olan bu kız çocuğunun gerçek dünyanın kurallarını olduğu gibi kabul etmeyi reddeden yüreğine hayran olurlar.

  Yazıldığı günden bu yana her yaştan kitapseverin keyifle okuduğu ve birçok ekran uyarlaması bulunan bu ölümsüz eser, gerçekçiliği ve samimiyetiyle pek çok kuşağın gönlünde yer etti. Şimdi de Netflix serisi Anne with an E ile daha fazla insana ulaşan Anne’in sonsuz hayallerle örülü dünyası, genç-yetişkin herkesin içini ısıtacak türden bir hikâye.

  Her gece yatmadan önce, penceremden dışarı bakıyorum ve orman perisinin gerçekten burada oturup pınarı ayna gibi kullanarak lülelerini tarayıp taramadığını merak ediyorum. Bazen sabah çiyde onun ayak izlerini arıyorum. Ah, Diana, orman perisine olan inancından vazgeçme!

Yeşilin Kızı Anne Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.