Kazandıran Haziran İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Yeter ki İste

Üretici Liste Fiyat
156,00
106,08
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 5-6 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

"Doğru İstersen Olur" kitabının başarısından sonra, yazar Pierre Franckh doğru formüle edilmiş isteklerin gerçekleştiğini ispatlıyor. Onun "Yeter ki İste" adlı yeni kitabını birçok hevesli okuyucu okumuş, teknikleri uygulayıp başarılı oldukları hikâyelerini anlatmışlardır. Ayrıca bu ilginç ve heyecanlı hikâyelerin yanı sıra, büyük arzularımızın gerçekleşmesi için ek olarak değerli ipuçları vermiştir. Bunun dışında hataları nasıl engelleriz? İsteklerimizi nasıl doğru formüle ederiz? gibi sıkça sorulan sorulara cevap vermiştir.

Yeter ki İste Hakkında Bilgiler
Türü : Kişisel Gelişim
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 264
ISBN : 9786051210636
Basım Yılı : 2022
Kağıt Tipi : 1. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

“Doğru İstersen Olur” kitabının başarısından sonra, yazar Pierre Franckh doğru formüle edilmiş isteklerin gerçekleştiğini ispatlıyor.

Onun “Yeter ki İste” adlı yeni kitabını birçok hevesli okuyucu okumuş, teknikleri uygulayıp başarılı oldukları hikâyelerini anlatmışlardır.

Ayrıca bu ilginç ve heyecanlı hikâyelerin yanı sıra, büyük arzularımızın gerçekleşmesi için ek olarak değerli ipuçları vermiştir. Bunun dışında “Hataları nasıl engelleriz? İsteklerimizi nasıl doğru formüle ederiz?” gibi sıkça sorulan sorulara cevap vermiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.