Kazandıran Mayıs İndirimleri Kampanyası
Menü
Hesabım
Sepetim

Yırtıcı

Üretici Liste Fiyat
295,00
147,50
Yorum Yap
Listeye Ekle
Genellikle 4-5 gün içinde temin edilir.
Öne Çıkan Bilgiler

Tristan Caine mafyanın karanlık yeraltı du¨nyasında her zaman bir istisnaydı. Tenebrae Outfit’in yu¨ksek mevkisindekilerle hiçbir kan bağı bulunmayan tek u¨ye oydu. Benzersiz yetenekleri, tartışmaya açık ahlakı ve onu bu hayata su¨ru¨kleyen bilinmeyen sebepler yu¨zu¨nden kimse onu tam olarak anlayamıyordu. .lu¨mcu¨ldu¨. Ayrıca bunun farkındaydı.
Rakip ailenin olağanu¨stu¨ derecede zeki olan kızı Morana Vitalio’ya benziyordu. Caine’in silahlarla yaptığı şeyi, Morana bilgisayarları aracılığıyla yapıyordu. Yirmi yıllık bir gizem yeniden ortaya çıktığında, genç kadın du¨şmanın evine sızmaya karar verdi. Caine’i .ldu¨rmeye niyetliydi. Ancak onları birbirine

Yırtıcı Hakkında Bilgiler
Türü : Roman
Kapak : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 392
ISBN : 9786253661311
Basım Yılı : 2024
Kağıt Tipi : 1. Hamur

Tükendi

Gelince Haber Ver

Tristan Caine mafyanın karanlık yeraltı dünyasında her zaman bir istisnaydı. Tenebrae Outfit’in yüksek mevkisindekilerle hiçbir kan bağı bulunmayan tek üye oydu. Benzersiz yetenekleri, tartışmaya açık ahlakı ve onu bu hayata sürükleyen bilinmeyen sebepler yüzünden kimse onu tam olarak anlayamıyordu. .lümcüldü. Ayrıca bunun farkındaydı.
Rakip ailenin olağanüstü derecede zeki olan kızı Morana Vitalio’ya benziyordu. Caine’in silahlarla yaptığı şeyi, Morana bilgisayarları aracılığıyla yapıyordu. Yirmi yıllık bir gizem yeniden ortaya çıktığında, genç kadın düşmanın evine sızmaya karar verdi. Caine’i .ldürmeye niyetliydi. Ancak onları birbirine bağlayan şeyden tamamen habersizdi. Nefret, ateş ve geçmiş beklenmedik kıvılcımlarla birbirine karışmıştı.
Bu sırada onların dünyasında çok daha büyük ve kötü bir şey yaşanıyordu. Aralarındaki düşmanlığa rağmen yalnızca onlar bununla mücadele edebilirdi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.