Zenginliğin Anahtarı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786257406802
Boyut: 11 x 0
Kapak: Ciltsiz
Napoleon Hill
Napoleon Hill
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zenginliğin Anahtarı Kısa Özet

  Kişi bir şeye hazır olduğunda o şeyin ortaya çıkacağı kesindir!

  Zenginliğin Anahtarı, ona sahip olanların tüm sorunlarının çözümüne giden kapıyı açabilecekleri usta bir anahtardır. Sağlığın kapısını açar; aşk ve romantizmin kapısını açar; kalıcı arkadaşlar edinen kişilik ve karakter özelliklerini ortaya çıkararak dostluğun kapısını açar…

  Yaşamın on iki zenginliğine (olumlu bir zihinsel tutum, sağlam fiziksel sağlık, insan ilişkilerinde uyum, korkudan kurtulmak, başarı umudu, inanç kapasitesi, kişinin iyi dileklerini paylaşma isteği, severek yapılan iş, tüm konularda açık fikirli olma, öz-disiplin, insanları anlama kapasitesi ve ekonomik güvenlik) sahipseniz, zenginsiniz; zenginliğin anahtarına sahipsiniz.

  Tüm zamanların en çok satan klasiği Düşün ve Zengin Ol’un yazarı Napoleon Hill’den yine harika bir eser!

  PEN ödüllü yazar Mitch Horowitz’in editörlüğünü ve özetleme görevini üstlendiği Kısaltılmış Klasikler Serisi, çağımıza damgasını vuran ve milyonları etkileyen çok değerli kitapların öz hâle getirilmiş versiyonlarından oluşmaktadır. Bilginin büyük bir hızla yayıldığı modern çağda, vakti sınırlı olmasına rağmen kendini geliştirmek isteyen okurlar düşünülerek hazırlanmıştır.

Zenginliğin Anahtarı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.