sadsad x
asdasd
İade
 • İade

  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun şekilde) iade edilmelidir. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Uygunsa, geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içinde yapılacaktır. Geri ödemede, firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık ve kargo gibi masraflar düşülecektir.

  Ürünlerin garanti şartlarında aksi belirtilmedikçe ürünün ambalajı açılırsa, jelatini yırtılırsa, garanti etiketi sökülürse kesinlikle garanti dışıdır, iade alınmaz.

  Kitap ürünlerinde ancak kitaplarda kusur olduğunda iade geçerli olacaktır.

  Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar vb.) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen e-mail adresimize konuyla ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.

   

  Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

   

  İptal talebi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmemişse, kolilenmemişse ve hazırlık aşamasına geçmemişse siparişiniz talebiniz doğrultusunda gün içinde iptal edilecektir. Fakat siparişiniz bu süreçler içindeyse maalesef iptal talebiniz sistemsel olarak onaylanamamaktadır. İptal talebi onaylanan siparişlerde ücret iadeniz otomatik olarak 3-5 iş günü içinde kredi kartınıza/hesabınıza yansıyacaktır.

   

  Siparişimden Nasıl Ürün İptal Edebilirim?

   

  Siparişinizin içinden ürün iptal etmek istediğinizde isteğinizi bize yazılı olarak bilgi@kitapsepeti.com e-mail adresine veya sesli iletişim kanalımız olan 0850 480 06 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmemişse, kolilenmemişse ve hazırlık aşamasına geçmemişse ürün iptaliniz onaylanacaktır.

   

  Siparişim kargoya verildikten sonra nasıl iptal edebilirim?

   

  Siparişiniz kargoya verildikten sonra sistem üzerinden iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Siparişinizi teslim almamanız durumunda tarafımıza iade olarak gelecektir ve ücret iadeniz ilgili tarihte gerçekleştirilecektir.

 • Sipariş ve Ürün İade Süreci

  Ürün ve sipariş iadesini nasıl yapabilirim?

   

  Siparişinizi teslim aldığınız 24 saat içinde talebinizi bize yazılı olarak iletirseniz tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

 • Ücret İade Süreci

  Baskısı Bulunamayan Ürün Nedir ve Ücret İadesi Ne Zaman Yapılır?

   

  Sipariş vererek talep ettiğiniz ürün web sitemizde de belirttiğimiz üzere eğer elimizde mevcut değilse beraber çalıştığımız tedarikçi firma veya yayınevlerinden temin edilerek tarafınıza gönderilmektedir. Bu nedenle eğer tedarik etmeye çalıştığımız ürün tarafımıza hasarlı gelmişse, ilgili ürünün bize ulaşma tarihi beklenenden çok daha fazla sürecekse, ilgili ürünün gerçekten yayınevinde baskısı yoksa “baskısı bulunamadığından” ürün tarafımızca iptal edilmektedir. Bununla ilgili tarafınıza e-posta gönderilmekte ve ücret iade süreci başlatılmaktadır.

   

  Siparişinizde tek ürün varsa ve o da baskısı bulunamadığından iptal edildiyse ücret iadeniz aynı gün içinde tarafınıza yapılmaktadır ve bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır. Siparişinizde birden fazla ürün varsa ve bir ürün baskısı olmadığı için iptal edildiyse ücret iade süreci başlamaktadır; fakat iadeniz siparişiniz kargoya verildiği zaman yapılmaktadır ve bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır.

   

  Ücret İadem Ne Zaman Yapılır?

   

  Tüm siparişinizi iptal ettiyseniz ücret iadenizi aynı gün yapmaktayız; fakat bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır. Siparişinizin içinden 1 veya daha fazla ürün iptal ettiyseniz ücret iadenizi siparişinizi kargoya verdiğimiz zaman yapmaktayız ve yine bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır.

  Siparişinizi teslim almadıysanız veya bize iade ettiyseniz siparişiniz tarafımıza geri gönderildiğinde ücret iadenizi aynı gün yapmaktayız ve yine bankanıza bağlı olarak 3-5 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır.

  Siparişinizin içinde bulunan ürünlerden bir veya birkaçı baskısı bulunamadığı için iptal edildiğinde iptal edilen kitapların ücret iadesini siparişiniz kargoya verildiğinde yapmaktayız.

  Bazen, ücret iade sürecinde bankanızdan kaynaklı sorunlar yaşayabilmekteyiz. Bu gibi durumlarda ücret iadenizi sizden e-mail üzerinden IBAN bilgilerinizi isteyerek havale/EFT yoluyla yapmaktayız. Bu süreçte sisteme kayıtlı e-mail adresinizi kontrol ederek göndermiş olduğumuz e-postaya hızlı geri dönüş yapmanız ücret iade sürecinizi hızlandıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.